Sveiki atvykę į Naglio Puteikio fanų blogą. Čia visa tai, kas netilpo paties N.Puteikio svetainėje

Gerbiamieji, visi neabejingi gerai žinomam visuomenės veikėjui Nagliui Puteikiui,
kviečiami prisidėti prie jo visuomenei "naudingos" veiklos nušvietimo.
Kadangi dėl didelio krūvio Naglis Puteikis savo oficialiuose bloguose

nespėja sutalpinti visos informacijos apie savo nuveiktus "gerus" darbus,
jam padėti nutarė jo prisiekusieji gerbėjai.
Sukurtas N.Puteikio fanų klubas. Tikime, kad N.Putekio gerbėjų yra labai daug.
Kviečiame visus registruotis
naglio.fanai@gmail.com.
Šiuo elektorinio pašto adresu laukiame ir visos informacijos apie N.Puteikio darbus,
kuriais jis dar nespėjo pasigirti savo oficialiuose informacijos šaltiniuose.
Už Klaipėdą klaipėdiečiams!
Įspėjimas. Šio tinklapio atsiradimas ir jo turinys su N.Puteikiu nebuvo derintas
ir niekada nebus derinamas...

2011 m. liepos 4 d., pirmadienis

Naglis Puteikis nuo teismo neišsisuks

"Vakarų ekspreso" internetinis puslapis

Nors Klaipėdos miesto apylinkės teismas prokurorams buvo grąžinęs papildyti Kultūros paveldo departamento (KPD) Klaipėdos teritorinio padalinio vedėjo Naglio Puteikio bylą, šiam valstybės tarnautojui išvengti teisiamųjų suolo nepavyks - byla vėl atsidūrė teisme.

VE.lt jau yra rašyta apie tai, kad gegužės pradžioje Klaipėdos apygardos prokuratūra perdavė į apylinkės teismą kaltinamąjį aktą dėl galimo N. Puteikio piktnaudžiavimo tarnyba nevykdant teismo sprendimo.

KPD juristai pateikė skundą dėl baudžiamosios bylos N. Puteikiui iškėlimo pagrįstumo ir teisėtumo - esą teismo įpareigojimas buvo skirtas valstybės įstaigai, o įgaliotas valstybės tarnautojas, atlikdamas teismo įpareigojimą, veikė kompetencijos ribose, nepažeisdamas Valstybės tarnybos įstatymo įpareigojimo laikytis Konstitucijos ir įstatymų.

Birželio 6 dieną Klaipėdos apylinkės teismas savo nutartimi N. Puteikio bylą grąžino prokurorui Sigitui Jasevičiui - neva jo surašytas kaltinamasis aktas neatitiko įstatymo keliamų reikalavimų, o jo vadovaujamo ikiteisminio tyrimo metu esą padaryta pažeidimų. Teismas įpareigojo prokuratūrą per tris mėnesius nustatytus pažeidimus pašalinti.

Prokurorai tokią nutartį apskundė Klaipėdos apygardos teismui. Šiandien pastarojo teisėjai patenkino prokurorų skundą ir panaikino minėtą birželio 6-osios apylinkės teismo nutartį.

Šiandieninis sprendimas yra neskundžiamas.

Juo N. Puteikis nėra patenkintas.

"Labai gaila, kad likus vienai dienai iki rinkimų Klaipėdos prokuratūra ir apygardos teismas bando formuoti mano įvaizdį, taip siekdami daryti įtaką rinkėjams.

Sunku įsivaizduoti, kad galiu būti kaltinamas padaręs žalą valstybei dėl to, kad neleidžiu niokoti istorinio miesto centro. Veikiu vadovaudamasis sąžine, gyniau ir ginsiu šį miestą nuo niokojimo ir teršimo, o žmones – nuo neteisybės“, - VE.lt sakė jis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą