Sveiki atvykę į Naglio Puteikio fanų blogą. Čia visa tai, kas netilpo paties N.Puteikio svetainėje

Gerbiamieji, visi neabejingi gerai žinomam visuomenės veikėjui Nagliui Puteikiui,
kviečiami prisidėti prie jo visuomenei "naudingos" veiklos nušvietimo.
Kadangi dėl didelio krūvio Naglis Puteikis savo oficialiuose bloguose

nespėja sutalpinti visos informacijos apie savo nuveiktus "gerus" darbus,
jam padėti nutarė jo prisiekusieji gerbėjai.
Sukurtas N.Puteikio fanų klubas. Tikime, kad N.Putekio gerbėjų yra labai daug.
Kviečiame visus registruotis
naglio.fanai@gmail.com.
Šiuo elektorinio pašto adresu laukiame ir visos informacijos apie N.Puteikio darbus,
kuriais jis dar nespėjo pasigirti savo oficialiuose informacijos šaltiniuose.
Už Klaipėdą klaipėdiečiams!
Įspėjimas. Šio tinklapio atsiradimas ir jo turinys su N.Puteikiu nebuvo derintas
ir niekada nebus derinamas...

2011 m. balandžio 4 d., pirmadienis

Naglis Puteikis prieš Ireną Degutienę ir Andrių Kubilių

Sena Afganistano karo veteranų Klaipėdos būrelio patarlė byloja - "Blogas tas kareivis, kuris nenori būti generolu". Naglis Puteikis yra geras kareivis, jis nori būti ir generalu, ir visos konservatorių partijos pirmininku ir LR Seimo nariu.... 


Konservatorių pranešimas
Sekmadienį, 2011-04-03 d. Tėvynės Sąjungos –Lietuvos krikščionių demokratų Klaipėdos miesto skyriaus visuotinis narių susirinkimas kandidate į TS-LKD pirmininkes iškėlė Ireną Degutienę.
Kandidatais į TS-LKD pirmininkus taip pat iškelti ir dabartinis TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius, bei TS-LKD Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas Naglis Puteikis.
Susirinkimas taip pat pasiūlė tris kandidatus į priešlaikinius Seimo nario rinkimus vienmandatėje Danės rinkimų apygardoje.
Tokie rinkimai vyktų, jei dabartinis šioje apygardoje išrinktas Seimo narys Vytautas Grubliauskas atsisakytų Seimo nario mandato. Antradienį, 2011 04 05 d. vyks Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdis, kuriame bus svarstomas V.Grubliausko raštiškas pareiškimas dėl Seimo nario pareigų atsisakymo. Pagal įstatymą toks prašymas gali būti tenkinamas tik tokiu atveju, jei Vyriausiosios rinkimų komisijos posėdyje jį žodžiu patvirtina pats Seimo narys.
TS-LKD Klaipėdos m. skyriaus susirinkimas kandidatais į galimai atsilaisvinančią Seimo Danės vienmandatę rinkimų apygardą patvirtino Atkuriamojo Seimo narę, teisininkę Zitą Šličytę, 2007 m.šioje Seimo rinkimų apygardoje antrą vietą užėmusį Nerijų Čapą ir bei TS-LKD Klaipėdos m. skyriaus pirmininkas Naglį Puteikį.
Galutinį sprendimą kas iš jų kandidatuotų į Seimą susirinkimas pavedė priimti skyriaus tarybai atitinkamai derinant tai su TS-LKD valdymo institucijomis.

Įdomu, kad abejuose kandidatų sąrašuose N.Puteikis pranešime pateiktas - trečias, kaip koks trečias brolis Ivanuška....
Dar priminsime, kad Naglis Puteikis labai nori būti Klaipėdos meru, bet kad nelabai išeina, nori su visais draugais taurelę išgerti, kaip paprastas žmogus, bet, kad nelabai gali... nori Naglis Puteikis..., bet kas iš to noro, kai nelaibai begali... čia ir medicina bejėgė, nors kita patarlė sako, kad norėti neuždrausi, o dar tokiam Puteikiui.... Belieka tik palinkėti, kad jį pagaliau kuom nors išrinktų ir kad tik toliau nuo Klaipėdos ir visų mūsų galvų. Balsuokime už viskuo norintį būti, bet nė kuo negalintį būti Naglį Puteikį.

1 komentaras:

  1. Anonimiškas4/4/11 18:31

    Puteikį į Vilnių, valio--- valio ----- valio

    AtsakytiPanaikinti